O nás

Naši úklidovou firmu Hokoss, v.o.s. jsme založili v roce 1995 na vysoké škole. Za více než třicet let jsme se stali lídrem v oblasti úklidu domů v Praze. Současně pečujeme o řadu firemních prostor, kancelářských prostor a bytových domů. Chod společnosti zajišťuje přes čtyřicet pracovníků. Dokážeme zvládnout malé i velké zakázky – žádná nás svou velikostí nepřekvapí.

Nabízíme kompletní úklidový servis na profesionální úrovni s důrazem na spolehlivost, kvalitu, a individuální přístup. Provádíme pravidelný úklid bytových domů a kanceláří. Zkrátka, nabízíme komplexní úklidové práce.

Naši zákazníci

Našimi zákazníky jsou bytová družstva a společenství vlastníků bytových jednotek či soukromí majitelé bytových domů. Současně poskytujeme naše úklidové služby firmám nebo majitelům či správcům velkých administrativních budov.

Naš cíl

Zákazníci jsou našimi partnery, kterým pomáháme k úspěchu tím, co umíme my – zajištěním hygienicky čistého a upraveného prostředí. Naším cílem je jejich spokojenost a klid. Úklidem firem nenarušujeme plynulý chod společnosti a úklidem domů klidný život obyvatelů. Jsme příznivci kvalitně odvedené práce, nikoliv cenově líbivých, ale špatných služeb. Přesto dokážeme udržet pro naše zákazníky výhodný poměr ceny a kvality.

Naše postupy

Používáme přesně definované pracovní postupy dle metodiky Britského institutu úklidových věd. Máme propracovaný a dobře osvědčený systém kontroly kvality práce. Naši pracovníci jsou odborně vyškoleni a mají čistý trestní rejstřík. Ke každému objektu je přiřazen odpovědný pracovník, který pravidelně dohlíží na kvalitu, hladký průběh úklidových činností a dodržení celého rozsahu smluvených služeb. Více se o našich postupech dočtete zde.

Naše zodpovědnost

Jsme šetrní vůči životnímu prostředí, protože používáme pouze ekologicky nezávadné prostředky. Jsme také zodpovědní. Pro případné škody vzniklé při úklidových prací jsme pojištěni do výše pěti milionů korun.