Úklidová firma Praha - Hokoss, v.o.s.

Naše úklidová firma Hokoss, v.o.s. již 19 let zajišťuje kompletní úklidové služby na profesionální úrovni. Naše firma se zabývá veškerými úklidy domů a společných prostor, úklidem kanceláří a firem a dalšími činnostmi spojenými s profesionálním úklidem. Poskytujeme jak pravidelné úklidy tak i jednorázové úklidy pro stálé klienty. Vše dle Vašich přání a požadavků.

V rámci pravidelného úklidu zajišťujeme služby jak pro majitele velkých administrativních budov, tak i úklid pro jednotlivé firmy, obytné domy nebo domácnosti.

Naším cílem je provedení špičkového úklidu za plynulého chodu Vaší firmy s co možná nejvíce reprezentativním vzhledem.

Naše společnost má vypracovaný a dobře osvědčený systém kontroly kvality práce. Tento systém spočívá v tom, že na každý konkrétní objekt je určen odpovědný pracovník, který pravidelně dohlíží na kvalitu a hladký průběh předem smluvené úklidové práce.

Používáme technologické postupy Britského institutu úklidových věd. Proto všichni naši zaměstnanci jsou odborně školeni. Každý náš zaměstnanec má čistý trestní rejstřík. Při své práci používáme pouze ekologicky nezávadné prostředky.

Pro případné vzniklé škody firma Hokoss, v.o.s. uzavřela pojistnou smlouvu s Českou pojišťovnou na škody vzniklé při úklidových prací. Pojistná částka je uzavřena do výše pěti milionů korun.

Věříme, že jsme schopni splnit Vaše požadavky a proto si touto cestou dovolujeme nabídnout naše úklidové služby i Vám.

Pokud máte úklid již zajištěn, kontaktujte nás, a my vám pro Vaši informaci vytvoříme nezávislou, avšak seriózní nabídku pro případ, že Vám v budoucnosti vyvstane potřeba využít námi nabízené úklidové služby.